Már csak 1 ember hiányzik. Oszd meg — ma estére meglesz.
“Az időbeosztás miatt mindenképpen jobb lenne, ráadásul hazai , jó minőségű termékek jönnének”
Szervezést is vállalna
Oszd meg a szomszédaiddal, a munkatársaiddal, a Facebook csoportodban. Minden ember számít.
Még nincs hozzászólás
Légy te az első, aki hozzászól!
49 család szeretne közvetlenül vásárolni Diósdi villámpiac környékén.
Ha van kapacitásod, csatlakozz — ezek az emberek rád várnak.
Regisztrálok termelőkéntVirag, Zsuzsanna, László és még 46 fő csatlakozott
Virag csatlakozott 27 nappal ezelőtt
Zsuzsanna csatlakozott 3 hónappal ezelőtt
László csatlakozott 3 hónappal ezelőtt