Már 30-an vannak. Félúton — hozz még valakit.
Még nem jelentkeztek termelők, de ha elérjük az 50 főt, biztosan jönnek!
Oszd meg a szomszédaiddal, a munkatársaiddal, a Facebook csoportodban. Minden ember számít.
Még nincs hozzászólás
Légy te az első, aki hozzászól!
30 család szeretne közvetlenül vásárolni Hargita Rendelő parkoló környékén.
Ha van kapacitásod, csatlakozz — ezek az emberek rád várnak.
Regisztrálok termelőkéntEszter, Vivien, József és még 27 fő csatlakozott
Eszter csatlakozott 8 nappal ezelőtt
Vivien csatlakozott 8 nappal ezelőtt
József csatlakozott 9 nappal ezelőtt
Az időpontot a termelők elérhetősége határozza meg — ha termelő jelentkezik, itt megjelenik, mikor tud jönni, és ti szavaztok.