Már majdnem elegen vagytok. Még 10 ember kell, és indul a piac.
Még nem jelentkeztek termelők, de ha elérjük az 50 főt, biztosan jönnek!
Oszd meg a szomszédaiddal, a munkatársaiddal, a Facebook csoportodban. Minden ember számít.
Még nincs hozzászólás
Légy te az első, aki hozzászól!
40 család szeretne közvetlenül vásárolni Újtikosi zsibogó környékén.
Ha van kapacitásod, csatlakozz — ezek az emberek rád várnak.
Regisztrálok termelőkéntzoltánnè, Gyuláné, Józsefné és még 37 fő csatlakozott
zoltánnè csatlakozott 4 nappal ezelőtt
Gyuláné csatlakozott 4 nappal ezelőtt
Józsefné csatlakozott 4 nappal ezelőtt
Az időpontot a termelők elérhetősége határozza meg — ha termelő jelentkezik, itt megjelenik, mikor tud jönni, és ti szavaztok.